سیفلیس و روش های درمان طبیعی آن

سیفیلیس بیماری است که با درمان طبیعی بخوبی قابل معالجه است. به طوری که هیچ گونه عوارض وحشتناکی که معمولا در نتیجه پیروی از روشهای طب رسمی تولید می شود از خود به جای نمی گذارد در این مطلب از مجله برفانک برایتان از سیفلیس می گوییم.

 

درمان سیفلیس به روش پزشک  سپاه سلطنتی انگلستان

 

سیفلیس

 

معالجه این بیماری به روش درمان طبیعی برپایه امساک در غذا استوار گردیده است. مطالب زیر درباره درمان بیماری سیفیلیس خلاصه ای از روش درمانی سرگرد استین طبیب رشته پزشکی سپاه سلطنتی انگلستان بوده

 

و پس از آنکه بیهودگی روش های درمانی طب رسمی بر او ثابت گردید تغییر وضع داد و در سلات درمان کنندگان طبیعی در آمد.

 

چون دارای دکترای پزشکی رسمی بود اجازه داشت به معالجه مبتلایان به بیماریهای آمیزشی بپردازد در حالی که سایر درمان کنندگان طبیعی از چنین حقی محروم بودند.

 

استین در کتاب خود چنین می نویسد:

 

بیماری های جنسی از جمله سیفلیس موضوعهای جالبی نیستند که درباره آنها چیزی گفته و یا نوشته شود لیکن مهم این است که بتوانیم به طور ساده درباره آنها گفتگو کنیم

 

بنابراین میخواهم مورد بدی از سیفیلیس را به عنوان نمونه آنچه با وسایل ساده و طبیعی معالجه کرده ام بیان کنم:

 

آقای آ.، بیست و هفت ساله، در حالی که به سیفیلیس درجه سوم مبتلا بود نزد من آمد. داروهای کلاسیکی که مصرف کرده بود شامل داروی «606» و جیوه بود

 

سیفلیس

 

(امروزه 606 به نامهای دیگری مانند سالوارسان، نئو سالوارسان وارسنو بنزول نامیده می شود که اساس ترکیب همهٔ آنها ارسنیک است).

 

با این حال زیانهای حاصله از این بیماری متوقف نشده بود. صورت و بدنش پر از دانه ها و زخمهای پوشیده از پوسته بود و بوی بسیار نامطبوعی از بدنش به مشام می رسید.

 

درمان

 

من برای او چهارده روز امساک در غذا همراه با مصرف مسهل نمکی (همه روزه) و مقدار فراوان آب و آب پرتقال رقیق شده با آب تجویز کردم تا هر قدر که مایل باشد هر روز بخورد.

 

در آخر روز چهاردهم به او اجازه دادم روزی دوبار غذا بخورد که یک وعده آن فقط سبزی پخته و کمی کره باشد و وعده دیگر فقط شیر و میوه تازه

 

سیفلیس

 

در مدت شش هفته از تاریخ شروع درمان، کلیه دانه ها ناپدید شدند و بوی نامطبوع بدن بیمار از بین رفت و احساس کرد که حالش بیش از پیش خوب شده است.

 

بعد از شش هفته اول به او اجازه داده شد کمی مواد حیوانی با یکی از دو وعده غذای روزانه بخورد. ضمناً تمرینهای منظم نیز قسمتی از برنامه روزانه اش را تشکیل میداد.

 

سرگرد استین بعداً میگوید:

 

درمان سیفیلیس با امساک در غذا به هیچ وجه موضوع تازه ای نیست. در حقیقت این طرز فکر را از کتاب دکتر از والد، به نام امساک در غذا، آب درمانی و تمرین کسب کردم که در آن میگوید:

 

یک بیماری خطرناک میکروبی مانند سیفیلیس طی سالها به صورت بیماری سرسخت و مزمن در آمده بود و جز به روشهای درمانی تسکینی (به وسیله ترکیبات جیوه وغیره) نمی شد با آن مقابله کرد،

 

در بیمارستانهای اعراب مصر به هنگام اشغال فرانسویان به وسیله امساک در غذا به طور قطعی و اساسی معالجه میشد.

 

می توان گفت شاید بهترین روش درمان سیفلیس همان درمان طبیعی بیماریهای آمیزشی است که سرگرد استین طبیب رشته پزشکی سپاه سلطنتی انگلستان دربارهٔ درمان طبیعی نوشته است .

Check Also

عوارض غذاهای سرخ شده

آیا از عوارض غذاهای سرخ شده اطلاع دارید؟

خوردن غذاهای سرخ شده می‌تواند خطر مرگ را افزایش دهد. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.