10 روش موثر برای درمان زود انزالی در مردان با روشهای ساده

10 روش موثر برای درمان زود انزالی در مردان که با این ده روش می توانید از زود انزالی خود جلوگیری کنید و نیز این روشهای درمان زود انزالی در مردان ساده بوده و با انجام این روشها خواهید توانست تا زود انزالی خود را درمان کنید.

 

درمان زود انزالی

بسیاری از آقایان در سنین جوانی به بالا از مساله زود انزالی رنج می برند گمان می کنند که این مشکل غیر قابل درمان می باشد…اما در این مقاله برای شما از روشهای ساده درمان زود انزالی صحبت می کنیم

 

اگر مرد ی بعد از تحریک شدن و به نعوظ کامل رسیدن بالافاصله بعد از شروع شدن نزدیکی با همسر به ارگاسم و انزال  برسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست بدهد دارای زود انزالی است و باید روش درمان زود انزالی را بیاموزد..اغلب انزال زود رس بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه بعد از شروع نزدیکی صورت می گیرد

 

درمان زود انزالی

 

درمان زود انزالی در مردان

 

استفاده از کاندوم : یکی از روش های درمان زود انزالی استفاده از کاندوم و بخصوص از نوع بی حس کننده آن که است که در بازار به وفور موجود است .کاندوم می تواند به دلیل کمتر کردن مقدار تماس آلت جنسی ، باعث کاهش زود انزالی و درمان زود انزالی شود.

 

درمان زود انزالی

 

تغذیه و ساعت مناسب برای نزدیکی : معمولاً شب  برای انجام م نزدیکی  انتخاب درستی هست زیرا بدن پس از آن نیاز به بازسازی و احیای مجدد دارد . بهتر است که حداقل ۳ ساعت قبل از انجام عمل نزدیکی از غذا خوردن اجتناب کنید بهتر است که غذا بسیار سبک باشد تا فشاری به پروستات وارد نشود و طبع گرم داشته باشد و بهترین زمان نزدیکی که در درمان زود انزالی نیز نیز تاثیر دارد پس از خواب شبانه و قبل از طلوع آفتاب است

درمان زود انزالی

تکنیک توقف و شروع در نزدیکی : یکی از موثرترین روشها ی درمان زود انزالی است که باعث می شود گاهی فرد بیش از ۱۰ دقیقه نزدیکی داشته باشد و از لذت آن هم نیز کم نمی شود.. در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست قبل از آن که انزال شوید، دست از فعالیت برداشته و. هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به با گذشت  زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد.

 

تکنیک فشار : در درمان زود انزالی  بر طبق  روش فشار کافیست انتها یا سر آلت تناسلی خود را قبل از انزال فشار دهید، از انزال جلوگیری میشود که دلیل جلوگیری کردن آن این است که با فشار آوردن به این نقاط فشار خون در این نقاط کم میشود و درنتیجه نعوظ یا ارکیسون کم میشود و انزال دیر انجام می پزیرد.

 

استفاده از حنا : حنا یکی از بهترین درمان های گیاهی برای ضخامت بخشیدن به پوشت صورت و بدن است که در درمان زود انزالی نیز کارایی لازم را دارد ، برای استفاده می توان ابتدا آلت را با آب و صابون شست و سپس مقدار ۱ تا دو قاشق مرباخوری حنا را به همراه کمی آب خیس کرده و آلت را در حالت نعوظ و ایستاده تحریک و اقدام به ماساژ دادن با حنا کنید و پس از ۱۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.

درمان زود انزالی

 

استفاده از دارو : یکی از روش های درمان زود انزالی است. خاصیت این داروها جلوگیری از ارگاسم است که باعث به تاخیر انداختن انزال نیز  می‌شود.

 

درمان زود انزالی

 

ترک مصرف دخانیات و مواد مخدر : در درمان زود انزالی بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

درمان زود انزالی در مردان

 

مشاوره و روان درمانی : این روش نیز در برخی افراد بسیار موثر است. زیرا ممکن است استرس باعث زود انزالی در شما باشد.

 

ورزش : یکی از موثر ترین روشها ورزش است. انجام ورزش روزانه و متداوم در رهایی از زود انزالی مفید است.

 

درمان زود انزالی در مردان

 

تعدد نزدیکی : زیاد کردن دفعات نزدیکی در طول هفته و روز میتواند به درمان زود انزالی کمک کند. برای این روش اگر 2 بار در هفته رابطه دارید آن را به 4 بار فزایش دهید.

 

منبع : سایت برفانک

Check Also

سرعت قلب

سرعت قلب و کاهش آن در تمرینات ورزشی

یکی از بهترین روشهای شناخته شده در کاهش سرعت قلب در حین استراحت، این است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.