پولدار شدن همسرتان چگونه با کمک شما ممکن می شود؟

اگر می خواهید شوهرانتان درآمدی سرشار داشته باشند و سخنگو و فروشنده هایی زبردست از آب در آیند، هر روز صبح قبل از آن که از خانه خارج شود آنها را با کلماتی نشاط انگیز تهییج و تشویق کنید.در این مطلب از مجله برفانک برایتان از تاثیر زنان در پولدار شدن همسرشان می گوییم.

 

چگونه به پولدار شدن شوهرتان کمک کنید؟

 

پولدار شدن

 

هر کدام از شما باید به شوهرش وانمود کند که همان مرد لایقی است که میخواهید باشد.مثلاً به او بگوید: «چقدر امروز چهره ات نشان دهندهٔ متانت است، به نظر من امروز جذابتر شده ای!

 

چه سلیقه خوبی در پوشیدن لباس به کار برده ای!»موقع خارج شدن شوهرتان از خانه حق ندارید

 

خطایی را که شب گذشته در فلان مهمانی مرتکب شده به رخش بکشید و موضوع را به او یادآوری کنید، شما در این موقع باید خوبیهایش را در نظرش تقویت نمایید.

 

به او بگوید: «اگر با همین وقار و متانت به محل کار خودت بروی بی تردید سیل خریداران را به سوی خود جذب خواهی کرد و موفق خواهی شد فروش خوبی داشته باشی…»

مردان بزرگ و کمک همسرشان در پولدار شدن آن ها

 

پولدار شدن

 

وقتی یک متخصص و یک مشاور با تجربه مثل دکتر پاورز که شهرت او یک شهرت واقعی است چنین روشی را موجب موفقیت میداند برای من و شما به کار بستن توصیهٔ او جای تردید باقی نمی گذارد

 

و حداقل این اطمینان را داشته باشیم که اجرای توصیهٔ او اگر مفید واقع نباشد زیان نیز نخواهد داشت. داشتن یک شوهر خوشحال و خوشبخت و مهربان و فداکار ارزش آن را دارد

 

که کمی انرژی و کوشش برای تقویت ویژگیهای او به کار ببریم. اگر با تاریخ زندگی بشر اندکی آشنایی داشته باشیم می توانیم در مسیر طولانی این تاریخ افراد ناکام و بدبختی را شناسایی کنیم

 

که از راه تحسین و تمجید و تشویق به طرزی معجزهآسا از مهلکه ناکامی و بدبختی گریخته اند و به اوج ترقی و کامیابی و سربلندی دست یافته اند.

 

 آقای کلبرستون می گوید :

 

پولدار شدن

 

در سال ۱۹۴۲ که به کشور (امریکا) آمدم، آدمی بدبخت و بی اراده بودم که هیچ کاری از دستم برنمیآید. حتی در این بازی فکری هم ضعیف بودم.

 

اما بعد از آن که با ژوزفین دیلون که معلم این بازی بود ازدواج کردم بخت و طالع من عوض شد. او به من تلقین کرد که در این بازی استعداد ذاتی و خدا دادی دارم.

 

در اثر ترغیب و تشویق او من به چنان درجه ای رسیدم که امروز شهرت جهانی دارم و افراد زیادی برای مصاحبه با من صدها کیلومتر طی طریق می کنند»

 

تمجید صمیمانه شیوه ای آزمایش شده و موفقیت آمیز است و در تمامی موارد باعث برانگیختن و ایجاد شور و نشاط و موفقیت در مردان بزرگ بوده است.شما نیز این روش را به کار ببرید.

 

– کسی چه میداند – شاید به این ترتیب شخصیت شوهرتان را تغییر دادید و از او مردی ساختید که آرزویش را دارید!

Check Also

خطر کردن

خطر کردن را از کودکتان نگیرید

شما با دلسرد کردن بچه ها از خطر کردن ، از نظر روحی ارضا می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.