نرم افزار مطب جهت مدیریت مطب پزشکان

نرم افزار مطب پزشکان

همانطور که می دانیم امروزه در هر شغلی استفاده از تکنولوژی و نرم افزار رو به افزون است. به طوری که استفاده از کاغذ و قلم تقریبا به طور کامل جای خود را به نرم افزار های رایانه ای داده است. چرا که تجربه ثابت کرده است برنامه های کامپیوتری به مراتب با سرعت و دقت بالاتری می توانند اطلاعات مشتریان را ثبت و نگهداری نموده، آمار و ارقام از کارکرد سیستم را برای مدیران ارائه نمایند. در این بین نرم افزار مطب نیز برای استفاده از پزشکان توسط برنامه نویسان با تجربه کشورمان طراحی و تولید گردیده است. استفاده از این نرم افزار مطب پزشکی در امور پذیرش بیماران دقت و سرعت بالاتری به امور مدیریتی مطب پزشکان ارائه کرده است.

نرم افزار مطب
نرم افزار مطب

 

نرم افزار مطب پزشکان آسان طب

نرم افزار مطب آسان طب که یکی از پر آوازه ترین نرم افزار های مدیریت مطب پزشکان در ایران می باشد، در سال 1386 توسط تیم برنامه نویسی شرکت نرم افزاری عارف رایانه به جامعه پزشکی معرفی گردید. این نرم افزار با امکانات وسیع خود طی سالها مشاوره با پزشکان و متخصصین همواره رو به تکامل بوده است و در حال حاضر آخرین نگارش آن بعد از یک دهه سابقه اجرایی در هزاران مطب پزشکی به یکی از بهترین نرم افزار های پزشکی تولید شده در داخل کشور تبدیل شده اشت. پزشکان و مدیران مراکز پزشکی توسط این نرم افزار می توانند با دقت و امنیت بالا عملیات مدیریت و صورتحساب بیماران و مراجعین خود انجام دهند.

 

حسابداری و مدیریت پرونده بیماران مطب

از مهمترین امکانات نرم افزار مطب پزشکان آسان طب ، بخش پذیرش بیماران و کنترل مراجعین مرکز و انجام امور مربوط به تشکیل پرونده و انجام امور حسابداری مربوطه می باشد. پزشکان و منشی های مراکز پزشکی در مدت زمان بسیار کوتاه می توانند بیماران را پذیرش کرده و نسبت به خدمات انجام شده برای ایشان صورتحساب و پرونده پزشکی تشکیل داده و در سیستم آسان طب ثبت و بایگانی نمایند و در انتهای روز، هفته یا ماه برای مدیریت مطب گزارشات دقیق از این پرونده ها ارائه نمایند. این پرونده ها در کسری از ثانیه قابل دسترسی می باشد و دیگر نیازی به صرف وقت برای پیدا کردن سوابق قبلی بیماران نمی باشید.

خرید نرم افزار مطب
خرید نرم افزار مطب

 

وقت دهی به بیماران

یکی دیگر از امکانات دیگر نرم افزار آسان طب، سیستم وقت دهی و تعیین اوقات ویزیت برای مراجعین مطب می باشد. پزشکان با نرم افزار مطب آسان طب می توانند به راحتی برای تماس گیرندگان یا مراجعین خود وقت از قبل تعیین شده ایجاد نمایند و ضمن صدور قبض مربوطه برای بیماران و پزشک معالج اطلاعات وقت ویزیت مربوطه را از طریق سامانه پیام کوتاه به موبایل ایشان ارسال نمایند.

 

ثبت شرح حال بیمار و تجویز دارو

در نرم افزار مدیریت مطب آسان طب به راحتی می توان به هنگام ویزیت بیمار اطلاعاتی از شرح حال یا وضعیت طول درمان وی در پرونده پزشکی ایشان ثبت و بایگانی نمود. این شرح حالات به صورت سوابق قابل دسترس در پرونده هر بیمار ثبت و نگهداری می گردد و هنگام مشاهده پرونده بیمار توسط پزشک، به راحتی قابل دسترس است. همچنین درصورت لزوم پزشک معالج می تواند داروی خاص را طبق لیست داروهای ژنریک ایران یا دستور درمانی خاص در پرونده ایشان درج نموده وجهت تهیه یا دستور مصرف بر روی نسخه بیمار چاپ نماید.

 

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص این نرم افزار یا خرید نرم افزار مطب آسان طب به سایت رسمی شرکت تولید کننده آن یعنی عارف رایانه مراجعه نمائید.

 

منبع : http://arefrayaneh.com

 

 

 

 

Check Also

بررسی کامل مشخصات گوشی‌ ZenFone 5 و ZenFone 5Z

یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند و همچنین انواع لپ‌تاپ‌های قدرتمند در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.