خانه » سلامت » بیماری ها و راه درمان » راجع به سرطان چه اطلاعاتی دارید؟

راجع به سرطان چه اطلاعاتی دارید؟

سرطان وحشتناک ترین بیماری امروزی است. بیماریی که هرگاه از آن گفتگو شود نفسها را در سینه ها خفه میسازد. این بیماری یک «تازیانهٔ سفید» حقیقی زمان حاضر است.در این مطلب از مجله برفانک برایتان راجع به سرطان می گوییم.

 

به طوری که آمار نشان میدهد، باوجود تلاش علم پزشکی در جلوگیری از پیشرفت آن این بیماری در همهٔ کشورهای متمدن دایماً رو به افزایش است.

 

با آنکه همه ساله مبالغ هنگفتی برای تحقیق و بررسی در مورد این بیماری به مصرف می رسد با این حال هنوز علم پزشکی توانسته است علت آن را کشف کند

 

و حتی اگر مبالغ بیشتری نیز برای این کار خرج شود باز هم تا موقعی که از راه کنونی به سوی مقصد ره سپارند هیچ گاه به سر منزل منظور و هدف مطلوب نخواهند رسید.

 

سرطان

 

هرقدر تحقیق و بررسی در آزمایشگاه ها، در لوله های آزمایش و روی حیوانات آزمایشگاهی بی سر و صدا انجام گیرد علت سرطان کشف نخواهد شد.

 

باید علت این بیماری را در سابقه و تاریخچه و شرح زندگی مبتلایان به این بیماری جستجو کرد.

 

علت سرطان چیست؟

 

سرطان نتیجهٔ عفونت میکروبی و یا معلول یک حادثه و اتفاق نیست بلکه محصول مستقیم زندگی غلط (تغذیهٔ ناصحیح و بعضی عوامل دیگر) همراه با درمان بازدارندهٔ پزشکی، مصرف دارو و تحمل چاقوی جراحی به سبب ابتلای به بیماریهای قبلی است.

 

سرطان

 

اگر کسی به سرطان مبتلا شود باید مطمئن باشد که بیماری او در نتیجهٔ در هم شکستگی قوای دفاعی بدنش به سبب حملات مداوم و مخفی عوامل مخرب و زیان آور زیر است:

 

الف) یک عمر سوء تغذیه (مصرف بیش از حد معمول مواد غذایی عاری از مواد معدنی و حیات بخش مانند نان سفید، قند، غذاهای پخته و تصفیه شده امروزی.

 

ب) یبوست مزمن که برای رفع آن مقادیر زیادی داروهای ملین و مسهل مصرف شده باشد

 

ج) تحلیل رفتن قوای بدنی در نتیجهٔ کار زیاد، نگرانی مفرط، ترس و وحشت، افکار پریشان و هر نوع افراط .

 

د) درمانهای بازدارنده و اعمال جراحی

 

ه) عدم مراقبت از بدن و اعضای مختلف و وظایف عمومی آنها و بخصوصل عدم توجه به وظایف اعضای تناسلی در مورد زنان.

 

سرطان

 

در نتیجهٔ ترکیب علل فوق است که بذر سرطان در دستگاه هایی از بدن که مستعد ترند و در معرض آسیب بیشتری قرار گرفته اند کاشته می شود

 

(باید مجدداً تاکید کنیم که سرطان هیچگاه به طور ناگهانی در اعضای بدن رخنه نمی کند بلکه محصول یک رشته عواملی است که بتدریج از قدرت مقاومت بدن می کاهد و موجب بروز آن میگردد).

0/5 ( 0 نظر )

اینها را هم ببینید

کاهش تب کودکان

20 نکته برای درمان تب کودکان

تب کودکان مساله مهمی است که باید به آن توجه کنیم. چون در صورت اقدامات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.