خانه » موفقیت » خندیدن با همسر را بیاموزیم و به کار ببریم؟

خندیدن با همسر را بیاموزیم و به کار ببریم؟

برای داشتن زندگی مشترک فراتر از معمولی خندیدن با همسر را توصیه می کنیم. ما در مجله اینترنتی برفانک در مورد خندیدن با همسر را بیاموزیم بیشتر توضیح خواهیم داد.

میتوانید بخندید یا گریه کنید

 

خندیدن با همسر

 

ما در صور ت امکان خنده را انتخاب می کنیم .خنده تنش  را دفع می کند، برای سلامتی مناسب است و قطعا برای رابطه تان مفید است.

 

ما وقتی با هم می خندیم، بیشتر قابل قبول هستیم. وقتی تحت استرس هستیم، سعی می کنیم همه چیز را روشن کنیم.

 

دن و لورا ” به عنوان زوجی که به تازگی با هم ازدواج کرده بودند، هم در دانشگاه تحصیل می کردند و هم شاغل بودند. به همین دلیل تحت فشار زیادی قرار داشتند. یک روز وقتی لورا پس از یک روز کاری طولانی به خانه برگشت، دید که سه گربه شان کراوات به گردن دارند. دن کراوات هایش را به گردن گربه ها بسته بود تا لورا را بخنداند و این کار مؤثر بود.

 

همهٔ ما در شرایط سختی زندگی می کنیم. اگر بتوانیم گاهی مسائل را خیلی جدی نگیریم، و موضوعی برای خنده پیدا کنیم (مانند دن و لورا) می توانیم رابطه مان را در مسیری مثبت حفظ کنیم.

کمک هایی برای اینکه بیشتر شوخ طبع باشیم، اگر به طور طبیعی به خنده نمی افتید، چند نکته در اینجا آورده ایم که می تواند به شما کمک کند تا خوش روتر باشید.

 

به خودتان اجازه دهید که همیشه کامل نباشید.

 

هیچ کس کامل نیست، نه شما و نه همسرتان! وقتی همه چیز را بیش از حد جدی نمی گیریم، می توانیم آرامش داشته باشیم و راحت تر روی زیباتر زندگی را ببینیم.

 

خنده کمک می کند که به آرامش برسیم. پس اگر برای یکدیگر لطیفه می گویید، خوشبختید، اما مرز باریکی بین لطیفه گفتن و تحقیر کردن وجود دارد. یک اصل مهم این است که با هم بخندید اما هرکدام، فقط خودتان بخندید.

ایجاد شوخ طبعی

 

خندیدن با همسر

 

ما روی در یخچالمان تصاویر کارتونی و کاریکاتور می چسبانیم و سعی می کنیم در هریک از این موقعیت ها بهانه ای برای خنده و شوخی پیدا کنیم. اخیراً وقتی در فرودگاه برای سومین بار منتظر برنامهٔ پرواز لغو شده مان بودیم، به کلودیا نگاه کردم و گفتم: «عزیزم، به نظرات جالب نیست که ما هم جزء جت نشینان (ثروتمندان) هستیم؟» کلودیا جواب داد: «اینگونه زندگی کردن باید مخصوص افراد ثروتمند و مشهور باشد.» یک بار دیگر شوخ طبعی به کمک ما آمد.

 

اغلب وقتی پروازهایمان تاخیر دارند، به نزدیک سکوی پرواز می رویم و تظاهر می کنیم که یکی از ما می خواهد به سفر برود. همدیگر را در آغوش می گیریم و خداحافظی می کنیم. وقتی افراد سوار هواپیما می شوند، ما به سکوی پرواز دیگری می رویم.

برخی منابع دیگر برای خنده و شوخی به این قرارند:

 

مجلات فکاهی

کتاب های لطیفه و مطالب خنده دار دیگر.

نقل داستان ها و حکایت های خنده دار از گفتوگوهایی که با دوستان و همکاران داشته اید. (ما این داستان ها و حکایت ها را یادداشت می کنیم تا آنها را فراموش نکنیم.)

فیلم های خنده دار

دوستان شوخ طبعی پیدا کنید

 

اگر هر دوی شما افرادی جدی هستید، زوج شوخ طبعی پیدا کنید. سال ها قبل زوجی که با هم نامزد کرده بودند، در سمینار زندهٔ ازدواج ما شرکت کردند که بیش از اندازه جدی بودند. به آنها توصیه کردیم با زوج هایی دوست شوند که تا این حد جدی نیستند. آنها به توصیهٔ ما عمل کردند. دوستان اهل شوخی و سرگرمی به آنها کمک کردند که راحت تر باشند، بیشتر بخندن و خندیدن با همسر را یاد بدهند و از زندگی به گونه ای دیگر لذت ببرند .

 

با نامزدتان قرار ملاقات بگذارید

 

خندیدن با همسر

 

سرگرمی در زندگی زناشویی مسئلهٔ مهمی است. ما با هم بیرون می رویم تا به این ترتیب سرگرمي بیشتری در زندگی خود داشته باشیم. در واقع سعی می کنیم تا حد ممکن با هم قرار بگذاریم.

 

ما هر چیزی را به یک قرار تبدیل می کنیم؛ مانند انجام مأموریتی با یکدیگر یا خرید خواربار، ما هر پاییز برای چکاپ به دکتر می رویم و در مسیر بازگشت، به کافی شاپ مورد علاقه مان می رویم و قهوه می خوریم.

 

کارهایی را که مجبوریم انجام دهیم، می توانیم همراه هم انجام دهیم و آن را یک قرار بنامیم ! اگر دارای فرزند شدید و کسی نبود تا از بچه ها نگهداری کند چه می کنید؟

 

آنها را زودتر بخوابانید و یک قرار خانگی داشته باشید. روشن کردن شمع و گوش دادن به موسیقی ملایم منجر به گفتوگوهای عاشقانه می شوند.

 

تنها کمی خلاقیت لازم است. قرار گذاشتن بیشتر مربوط به خلاقیت است، نه پول، وقتی با هم قرار دارید، توصیه می کنیم بر نکات مثبت متمرکز شوید و اوقاتی را صرف خندیدن با همسر کنید. دوستی تان عمیق تر خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )

اینها را هم ببینید

خطر کردن

خطر کردن را از کودکتان نگیرید

شما با دلسرد کردن بچه ها از خطر کردن ، از نظر روحی ارضا می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.