پنج شنبه 3 اسفند 1396
خانه » تکنولوژی » هنر عکاسی با استفاده از 3 برنامه حرفه‌ای شرکت Google
تناسب اندام

هنر عکاسی با استفاده از 3 برنامه حرفه‌ای شرکت Google

در سرتاسر جهان و به خصوص کشور ما ایران، هنرهای زیادی موجود بوده که هر کدام از آن‌ها طرفداران زیادی نیز دارند، کشور ایران جزو یکی از کشورهایی است که دارای چهار فصل می‌باشد و زیبایی‌های زیادی از جمله آثار باستانی متعدد، کوه و جنگل که همگی جلوه‌های قدرت خداوند هستند، در آن وجود دارد. یکی از هنرهایی که امروزه علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است، هنر عکاسی می‌باشد. قصد داریم تا ورود غول تکنولوژی، گوگل را به این عرصه آن هم با انتشار 3 برنامه مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

هنر عکاسی و استفاده از تکنولوژی

علاقه‌مندان به سایت برفانک؛ گسترش فناوری و تکنولوژی توانسته تا تمامی مسایل را تحت سلطه خودش درآورد. به عنوان مثال، کسانی که برای انجام کارهای بانکی باید در ترافیک شهرها خودشان را به موقع به بانک رسانده تا قبوض خود را پرداخت نمایند، دیگر نیازی به این کار نبوده و با برنامه‌های تولید شده قادرند تا از طریق اینترنت کارهای خود را به انجام برسانند.

هنر عکاسی

برنامه‌های گوگل در اپ استور و گوگل‌پلی

اما در اینجا قصد داریم تا خدمات شرکت گوگل در این رابطه را مورد بررسی قرار دهیم، بر اساس اعلام این شرکت، سه برنامه در اپ استور و گوگل‌پلی وجود دارند که کار را برای علاقه‌مندان به عکاسی آسان کرده و قابلیت‌های فراوانی نیز دارند.

سه برنامه منتشر شده توسط شرکت گوگل عبارتند از StoryBoard، Selfissimo و Scrubbies که مورد اول به صورت انحصاری برای اندروید، مورد دوم به صورت مشترک هم در اندروید و هم در i.o.s و مورد سوم که تنها در i.o.s قابل اجرا می‌باشند.

معرفی عملکرد هر سه برنامه عکاسی

شما در برنامه StoryBoard قادر خواهید بود تا کلیپ‌های ویدیویی را گرفته و به طور خودکار شش فریم را در یک قالب و سبک کمیک مورد استفاده قرار دهید.

هنر عکاسی

برنامه Selfissimo در حقیقت یک عکاس خودآموز است که به دفعات می‌تواند عکس‌های سیاه و سفید را ثبت و ضبط نماید.

اما برنامه انحصاری i.o.s که Scrubbies نام دارد، به کاربر اجازه خواهد داد تا سرعت و جهش پخش ویدیو را برای تولید حلقه‌های ویدیویی که اقدامات برجسته انجام می‌دهند، تعیین کرده و امکاناتی همچون چهره‌های خنده‌دار و امکان بازپخش را ارائه می‌دهد.

به هر حال کسانی که به هنر عکاسی علاقه‌مند هستند، نیاز نیست تا دوربین‌های بسیار حرفه‌ای داشته باشند، آن‌ها می‌توانند تنها با تهیه یک اسمارتفون که دوربین خوبی داشته باشد و همچنین به کمک برنامه‌هایی از این دست کار خود را به خوبی انجام داده و لحظات و تصاویر دل‌نشینی را ثبت نمایند.

آیا شما از این برنامه‌ها استفاده کرده‌اید؟ نظرتان در رابطه با آن‌ها چیست؟

Source: Gadgetsnow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

همچنین ببینید

اپل در فروش ساعت‌های مچی هوشمند رکورد زد

یکی از اهداف اصلی و مهم توسعه فناوری و تکنولوژی ایجاد راحتی کارها برای انسان …