خانه » سلامت » همجنس بازی به چه رفتارهایی میگویند؟

همجنس بازی به چه رفتارهایی میگویند؟

همجنس بازی در مردان و زنان منحرف دیده می شود که به طور اتفاقی در اجتماع مردان بی زن، مانند آسایشگاه های پسران، سربازخانه ها یا زنان بی مرد مانند پانسیونهای دخترانه به این عمل مبادرت می شود. ولی برای برخی از مردان و زنان اجتماع این اعمال انحرافی جنسی عادت شده، صرفاً با این طریق ارضای جنسی می شوند.

همجنس بازی

همجنس بازی به صورت تمایل مرد به مرد (لواط)

این انحراف به دو صورت دیده می شود الف) لواط فاعلی که در آن مرد منحرف مایل به انجام همجنس بازی با مردان است. ب) لواط مفعولی که در آن مرد منحرف از دخول آلت تناسلی مردان به داخل مقعد خویش لذت می برد. این گونه از منحرفان جنسی از به کارگیری وسایل اتفاقی یا مصنوعی به داخل مقعد خویش، در مواقعی که دسترسی به مرد مایل به انجام لواط با خود ندارند، لذت می برند و استعمال این وسایل گاه نتایج مرگباری مانند پارگی روده بزرگ و عفونت پرده های صفاقی در پی دارد.

همجنس بازی

علایم لواط مفعولی: اگر این عمل به زور یا برای بار اول صورت پذیرد، سبب کبودی، تورم در اطراف مقعد، پارگی مخاط، خراشیدگی اطراف مقعد می شود. در صورت تکرار این عملی، علایم استعمال مکرر مقعد مانند گشادی آن، زایل شدن چینهای اطراف مقعد، صاف شدن مخاط قسمتهای انتهایی روده بزرگ، زگیل و در صورت ابتلا به بیماریهای آمیزشی، علایم ابتلا به آن دیده می شود. علایم لواط فاعلی: در صورتی که مردی در حین عمل لواط یا بلافاصله پس از همجنس بازی توسط پلیس دستگیر شود و بلافاصله مورد معاینه قرار گیرد، با لکه برداری از آلت تناسلی اش و مقایسه آثار باقی مانده روی آلت با محتویات مدفوع مفعول، شاید بتوان شواهد مثبتی در آزمایشگاه پیدا کرد مانند وجود تخم انگل یا مواد مدفوعی دیگر مفعول روی آلت تناسلی فاعل .طریقه معاینه در موارد لواط مغعولی در پزشکی قانونی :باید شخص مورد معاینه در حالی که زانو زده است با سینه روی تخت معاینه بخوابد و سپس با ملایمت دو نیمه سرین او را با نوک شست به طرف خارج راند به طوری که مقعد وی در معرض دید قرار میگیرد فشار شدید و خشونت یا مقاومت شخصی مورد معاینه، ممکن است سبب ترک خوردگی و خراشیدگی پوست شیار بین دو نیمه سرین و اطراف مقعد و جاری شدن خون شود؛ به نحوی که در معاینه مجدد صدمات مذکور با آثار ناشی از لواط ناکامل اشتباه گرفته میشود. اگر امکان قرار گرفتن به حالت زانو زده موجود نباشد می توان فرد را به یک پهلو خوابانده و سپس معاینات لازم را به عمل آورد.

همجنس بازی به صورت تمایل زن به زن

همجنس بازی

به گزارش مجله برفانک این انحراف به دو صورت زیر دیده می شود که هر دو مساحقه محسوب میشود: الف) سافیزم یا لزبیانیسم: که از نام سافو، شاعره یونانی، که در جزیره لسبوس زندگی میکرد گرفته شده است.در این نوع انحراف جنسی زنان از معاشرت و انجام عمل جنسی به صورت دهانی و نوازش یکدیگر لذت میبرند و هر دو طرف به یک اندازه در این عمل انحرافی شرکت می کنند و به عبارت دیگر فاعل و مفعول وجود ندارد. لذا ممکن است آثار تشریحی خاصی هم دیده نشود.ب) طبق زدن یا تریبادیزم: معمولاً این انحراف در زنانی دیده می شود که از اعمال جنسی با مردان لذت نمی برند و دچار سرخوردگی شده اند. در این همجنس بازی یکی از زنان نقش مرد را به عهده می گیرد و با دیگری که نقش زن را به عهده دارد به انجام عمل جنسی می پردازد. در زن فاعل به علت مالیدن دستگاه تناسلی خویش به اندام زن مفعول، امکان دارد کلیتوریس بزرگ تر بوده یا لبهای فرج وی حالت غیر متقارن یافته یا برجسته شود (البته این علایم همیشگی نیست و در صورت ملاحظه لزوماً دلیل بر انحراف جنسی نبوده). در طبق زدن، فاعله معمولاً خشن تر و دارای شخصیت روانی نسبتاً مردانه است و اغلب از پوشش مردانه استفاده کرده، ظرافت خاص زنان را ندارد. برعکس، زن مفعول معمولاً بسیار ظریف و شکننده و حساس است.

منبع:https://www.barfanak.com

0/5 ( 0 نظر )

اینها را هم ببینید

عوارض غذاهای سرخ شده

آیا از عوارض غذاهای سرخ شده اطلاع دارید؟

خوردن غذاهای سرخ شده می‌تواند خطر مرگ را افزایش دهد. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.