خانه » موفقیت » روابط صمیمانه را در زندگی و خانوادتان ایجاد کنید

روابط صمیمانه را در زندگی و خانوادتان ایجاد کنید

زنی که به شوهر خود الهام میکند چگونه با مردم حسن نیت و محبت داشته باشد و روابط صمیمانه را در بین اطرافیان ایجاد کند از گرانبهاترین مایملک و ثروت مرد محسوب می شود.در این مطلب از مجله برفانک برایتان می گوییم ایجاد روابط صمیمانه چقدر در زندگی شما موثر است.

 

زن چگونه می تواند روابط صمیمانه را در خانواده و اطرافیان بوجود آورد؟

 

روابط صمیمانه

 

مرد پرمشغله و گرفتاری که غالباً فکر و ذکرش متمرکز در کار خود است. بیشتر اوقات قادر نیست که روابط صمیمانه با دوستانش ایجاد کند و زندگی او از لحاظ دوست بسیار فقیر خواهد ماند.

 

چنین مردی چقدر خوشبخت است اگر زنی داشته باشد که با محبت و مهارت توازنی در رفتار شوهر خود برقرار سازد و نگذارد حلقه دوستان شوهر از دور او بپاشد.

 

چنین زنی وقتی شوهرش به طرف ترقی و اشتهار پیش میرود نمی تواند او را عقب سر خود بگذارد. وی به منزلهٔ سفیر کبیری است که شوهر خود را به حسن نیت و روابط صمیمانه با مردم به دنیا معرفی می کند.

 

راه های ایجاد روابط صمیمانه

 

با به کار بستن چند طریق ساده ، یک زن خیرخواه و مهربان می تواند در اجتماع سنگر و پشت و پناه شوهر باشد. البته انجام این کار نیز مانند سایر فنون مستلزم تمرین دائم و تجربه است.

 

یک داستان

 

خانم کالین بردن که شوهرش رئیس انجمن مخبرین جراید امریکاست به طور قابل ملاحظه ای در پشتیبانی از شوهر مهارت دارد.

 

او میگوید که مردم وی را «سخن گسل ماهر» لقب داده اند زیرا حس ششمی دارد که میداند چطور و چه موقع حرف مردم را قطع کند.

 

وی می گوید در مهمانی و پذیرائیهای دوستانه هنگامی که موضوع مورد سخن ناهنجار و کسل کننده است و حاضرین در عقیده یکدیگر اختلاف دارند

 

در کمین فرصتی مناسب می نشیند و به موقع مثلاً به شوهر میگوید: «عزیزم چرا با جناب سرهنگ راجع به فلان موضوع صحبت نمی کنی؟»

 

همین یک جمله آتش حضار را فرو می نشاند و باعث میشود که مطلب مورد گفتگو عوض شود و موضوع نشاط آوری جانشین آن شود

 

روابط صمیمانه

 

خانم کالین برن همچنین میداند که چطور شوهر محبوب و سرشناس خود را پس از ایراد یک سخنرانی مفصل سیاسی از سؤالات حاضرین و زحمت خستگی سر پا ایستادن نجات دهد.

 

او درست به موقع با گفتن جمله اتومبیل منتظر آنهاست یا آن که فلان دعوت دیر شده است سؤالات مردم را قطع می کند و شوهر را از فشار سیل جمعیت نجات می دهد.

 

مثلاً یک دفعه پس از آن که آقای کالین برن در سالن شهر سخنرانی مفصلی ایراد کرده بود بقدری از طرف حاضرین از او سؤال شد که خانمش دریافت که اگر فوراً به این وضع خاتمه ندهد شوهرش فرسوده و گیج خواهد شد.

 

یک مرتبه با خنده و خوشروئی دست خود را بلند کرد و به حضار گفت: «آقایان اجازه بدهید! من سؤالی دارم.» بعد گفت: «خانم آقای کالاتن بردن می خواهد بداند که شوهرش چه موقع برای صرف شام به خانه می آید؟»

 

در این موقع حضار زبان تحسین گشودند و آقای کالین بردن نیز غذایش را به موقع خورد.

 

یک روش دیگر برای ایجاد موفقیت در زندگی زناشویی 

 

روابط صمیمانه

 

خدمت دیگری نیز هست که زن میتواند برای شوهر موفق خود انجام دهد و یا با آن خدمت وسایل موفقیت شوهر را فراهم سازد.

 

اما این کار مستلزم عشق و محبت عمیق و حساسیت و موقع شناسی زن است و اگر در انجام آن مهارت و کاردانی به کار نرود ممکن است عواقب شومی به بار آورد.

 

آن خدمت مهم این است که زن نگذارد شوهرش در اثر موفقیت مست و مغرور گردد و موفق شدن او را از پای در آورد.هر زنی میداند که مواقعی وجود دارد که باید مرد را متوجه ساخت که هنوز راه درازی در مسیر ترقی در پیش دارد.

 

با این ترتیب مرد غرور و خودپسندی را از خود دور میکند و برای کسب موفقیت های بیشتر کمر همت میبندد. هر زنی که بتواند با لیاقت تمام و حسن نظر این منظور را انجام دهد حق فناناپذیری به گردن شوهر دارد.

0/5 ( 0 نظر )

اینها را هم ببینید

خطر کردن

خطر کردن را از کودکتان نگیرید

شما با دلسرد کردن بچه ها از خطر کردن ، از نظر روحی ارضا می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.