خوب خوابیدن و رازهایی در مورد آن که شما نمیدانید

اگر خوب خوابیدن را دوست دارید و می خواهید سر ساعت معینی از خواب بیدار شوید وقت دقیق را به ضمیر باطن بسپارید سر وقت بیدارتان خواهد کرد. گرچه عقربه و پاندول ندارد ولی دقیق تر از هر ساعتی کار خواهد کرد. در مورد سایر مسائل نیز به همین نحو عمل کنید. برای ضمیر باطن هیچ کاری دشوار نیست.در این مطلب از مجله برفانک به شما راز هایی را در مورد خوب خوابیدن می گوییم.

خوب خوابیدن

 کلید طلایی خوب خوابیدن

آرام بخوابید تا با شادی بیدار شوید اشخاصی که دچار بی خوابی مزمن هستند با این دستور العمل خواهند توانست از شر بیخوابی رها شوند .قبل خواب با عشق و ایمان و علاقه این کلمات را تکرار کنید: شست پایم آرام گرفته، قوزک پایم آرام گرفته، عضلات شکمم آرام شده ، قلب و ریه هایم آرام شده اند دست ها و بازوهایم آرام آرامند، گردن و سرم آرام شده ، صورتم آرام شده، چشم هایم آرام شده، تمام روح و جسمم آرام… آرام… آرام… شده. من همه را میبخشم و کینه ای از کسی به دل ندارم و برای تمام مردم آرزوی خوشی و سلامتی و نشاط می کنم. من خود از آرامش کامل برخوردارم، آدم متعادلی هستم و پاک و بیغل و غش و با آرامش و اطمینان به خواب میروم. سکوتی مرا در خود میگیرد و به آرامش مطلق میرسم . میدانم که زندگی شیرین است. من همه مردم را دوست دارم و خیر همه را میخواهم. تمام شب را در آرامش کامل خواهم خوابید و صبح  ها با عشق و امید از خواب بیدار خواهم شد. دایره ای از مهر و محبت به دورم کشیده شده. من از هیچ چیزی نمی ترسم چون خدا با من است. با آرامش به خواب میروم و با خوشحالی بیدار می شوم.

بهره گیری از نکات خوب خوابیدن

خوب خوابیدن

ضمیر باطن هرگز به خواب نمیرود و دایماً در حال فعالیت است و تمام اعمال حیاتی بدن را کنترل می کند. بر خود و دیگران بخشید تا شفای عاجل نصیبتان شود.خط مشی ها و دستورات در هنگام خواب و یا در رویا صادر می شود. جریانات شفا بخش بدن آزاد می گردند و شما بعد از خواب خود را سرحال و با نشاط می یابید. هنگامی که از کار و مشغله روزانه خسته و آشفته می شوید، چرخهای پرتلاطم فکر را از حرکت باز دارید و به عقل و درایت و  هوشی که در ضمیر باطن دارید و همواره حاضر به خدمت است، بیندیشید. این کار به شما آرامش و قدرت و اعتماد به نفس میبخشد.خواب برای آرامش روح و تندرستی بدن واجب و لازم است. بی خوابی باعث خشم و عصبانیت و افسردگی و اختلالات روحی می شود. در شبانه روز به هشت ساعت خواب احتیاج دارید.دانشمندان روانشناس عقیده دارند که بی خوابی موجب از هم گسیختگی روانی میگردد.در هنگام خواب از لحاظ روحی تجدید قوا می کنید چون خواب برای نیروی حیات و شادی زندگی از واجبات است. مغز خسته و خواب آلود چنان حریص خفتن است که برای لحظه ای خواب حاضر به هر فداکاری می باشد.کسانی که پشت فرمان آتومبیل به خواب رفتهاند شاهد این مدعا محسوب می شوند.

بی خوابی چه مشکلاتی بوجود میاورد؟

خوب خوابیدن

بسیاری از افرادی که دچار بی خوابی می شوند حافظه و قدرت سازگاری خود را از دست می دهند. این افراد معمولا گیج و مبهوت و پریشان احوال باقی می مانند.خوابیدن قدرت قضاوت را متعادل میسازد. قبل از خواب یقین داشته باشید که هوش و خرد نهفته در ضمیر باطن شما را هدایت و راهنمایی می کند. سپس گوش به زنگ دستوری باشید که به شما داده
می شود. به ضمیر باطن کاملاً اطمینان داشته باشید و بدانید که گرایش و این پدیده به سوی زندگی است و گاهی وقتها در رویایی کاملاً روشن و زنده به سراغتان می آید. نطفه آینده شما از هم اکنون در ذهنتان بسته شده و شالوده آن اندیشه ها و باورها و اعتقادات عادی شما است. مطمئن باشید که هوش و خردتان شما را هدایت و آینده تان را سرشار از موفقیت میسازد. این نکته را به خود بقبولانید و آن را باور داشته باشید. همواره منتظر خیر و خوشی باشید تا در سر راه تان قرار گیرد. اگر به نوشتن کتاب و نمایشنامهای مشغولید و یا بر سر پروژه ای کار می کنید و یا در صدد اختراع جدیدی هستید شب ها پیش ازخواب درباره آن با ضمیر باطنتان گفت و گو کنید.

Check Also

عوارض غذاهای سرخ شده

آیا از عوارض غذاهای سرخ شده اطلاع دارید؟

خوردن غذاهای سرخ شده می‌تواند خطر مرگ را افزایش دهد. مطالعات اخیر نشان داده‌اند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.