شنبه 5 خرداد 1397
خانه » تکنولوژی » برنامه Google Maps و بررسی مزایای آن در زندگی شخصی
تناسب اندام

برنامه Google Maps و بررسی مزایای آن در زندگی شخصی

همانطور که استحضار دارید، فناوری و تکنولوژی با سرعت بی‌نظیری در حال رشد است، از گوشی‌های هوشمند با امکانات باورنکردنی گرفته تا سیستم‌های همراه و حتی ماهواره‌هایی که در فضا مستقر بوده و می‌تواند به وسیله آن زمین را تحت نظر گرفت و همچنین از امکانات و ویژگی‌های مختصاتی آن استفاده کرد. قصد داریم تا در این مطلب برنامه Google Maps را مورد بررسی قرار دهیم.

برنامه Google Maps و بررسی آن

علاقه‌مندان به سایت برفانک؛ علم و فناوری می‌تواند ثمرات زیادی را در زندگی شخصی افراد مختلف داشته باشد، گروهی ممکن است از دوربین‌های با کیفیت جهت کسب درآمد استفاده نمایند، بخشی دیگر ممکن است از فروش این محصولات و به طور خلاصه هر گروهی به نحوی از این دو مقوله در حال استفاده هستند.

برنامه Google Maps

معرفی چند ویژگی شرکت گوگل

شرکت گوگل یک غول تکنولوژی به حساب می‌آید، این شرکت خدمات فراوانی همچون Google Translate را ارائه داده که به وسیله آن می‌توان متون متعددی را به زبان‌های مختلف ترجمه کرد و بد نیست دانسته باشید که روزانه بیش از 200 میلیون بازدید کننده دارد که آمار بسیار فوق‌العاده‌ای است.

یکی دیگر از خدمات بزرگی که شرکت گوگل ارائه داده برنامه Google Maps می‌باشد. این برنامه ویژگی‌های بسیار خوبی داشته و توسعه‌دهندگان در حال استفاده از این ویژگی در اُمورات مختلفی هستند، توجه داشته باشید که انجام این کار می‌‌تواند جهش‌های بزرگی را رقم بزند.

یکی از قابلیت‌های مهم برنامه Google Maps این است که می‌توان افراد را در نقاط مختلف تحت نظر گرفت و بر اساس نقشه‌های موجود در آن نقاط شهری و حتی روستاهای زیادی را نیز یافت و مورد بررسی قرار داد.

سرگذشت گم شدن کودک خردسال

خبری که خبرگزاری‌های هندی منتشر کردند حکابت از خانواده‌ای دارد که جهت شرکت در یک عروسی به روستایی رفته و فرزند خردسالشان از آنها دور شد و یاور نکردنی است که فاصله 40 کیلومتر را پیمود.

برنامه Google Maps

پلیس پس از یافتن این کودک با طرح سوال‌هایی تنها متوجه شدند که آن‌ها جهت شرکت در عروسی آمده بودند و مدت زمان دور شدن او از والدینش را که چیزی در حدود 4 ساعت بود را دریافتند، پلیس با بهره‌گیری از برنامه Google Maps این فاصله را هم از بعد مسافت و هم از بعد زمان مورد بررسی قرار داد و روستای مورد نظر را نیز خیلی سریع پیدا کرد و این کودک را به آغوش والدین بازگرداند.

در اینجا به وضوح دیدیم که علم و تکنولوژی چگونه توانست تا یک خانواده را از یک تراژدی نجات دهد، علم مزایای گوناگونی داشته و مهم است که ببینیم چگونه از آن استفاده می‌کنیم.

Source: Gadgetsnow

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

همچنین ببینید

بررسی گوشی‌های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus

بررسی گوشی‌های Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus

شرکت سامسونگ پس از مدت‌ها انتظار کاربرانش را یک روز قبل از آغاز همایش MWC …