خانه » موفقیت » بد اخلاقی زنان در زندگی مشترک و علت های آن

بد اخلاقی زنان در زندگی مشترک و علت های آن

روانشناسان عقیده دارند که خصومت ها و کینه های نهانی نیز موجب  بد اخلاقی زنان و نق نق کردن آنان می شود.در این مطلب از مجله برفانک برایتان از بد اخلاقی زنان و علل و تاثیرات آن می گوییم.

 

کینه های نهانی علت بد اخلاقی زنان

 

بد اخلاقی زنان

 

کینه های نهانی عبارتند از نارضایتی در امور جنسی، محرومیت از عشق و محبت، نارضایتی ممتد از نحوه زندگی، عکس العمل این عوامل بشکل شکایت و ستیزه جویی و بد اخلاقی زنان ظاهر می شود.

 

راه عاقلانه این است که زن از نظر روانشناسی خود را تجزیه و تحلیل کند و ناراحتی پنهان خود را به شوهر بگوید و عقده دل را بگشاید و با همکاری شوهر در رفع آن بکوشد.

 

بد اخلاقی زنان و تاثیرات آن در حکم های قضائی 

 

بد اخلاقی زنان

 

بهانه و عیب جویی و بد اخلاقی زنان نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه بر شدت آن نیز می افزاید. حتی در امور قضائی نیز به جرائمی که در اثر ستیزه جویی مجروح یا مقتول مجرم به آن مبادرت کرده است در جرم تخفیف می دهند.

 

اخیراً یکی از مخبرین استکهلم به پرونده های جنایی آن مملکت رجوع کرده و گزارشی به مجلس آن کشور داده است مبنی بر آن که حتی قتلهایی که قاتل قبلاً درباره آن تصمیم گرفته و نقشه داشته است

 

چون ثابت شده که مقتول بدخو و ستیزه جو ونق نقو بوده قتل غیر عمدی شناخته شده است! دیوان محاکمات عالی شهر جورجیا در مورد شکایات زنی از شوهرش که همیشه در اتاق مهمانخانه می نشست

 

و در را به روی خود قفل می کرد، رأی داد که ایراد زن وارد نیست و شوهری که از دست زن بدخوی خویش به گوشهای از خانه پناه میبرد نباید سرزنش شود.

 

قاضی گفت: «برای مرد خوش تر است که در یک سوراخ بیتوته کند و با زنی ستیزه جو در کاخ زندگی نکند.»

 

یک قاضی انگلیسی برای شوهری که زنش با مرد دیگری فرار کرده بود اجازه طلاق صادر کرد اما ۷۰۰۰ دلار ادعای خسارت شوهر را به ۲۱۰۰ دلار تقلیل داد و چنین اظهارنظر کرد:

 

«ارزش این زن در اثر ناسازگاری و مخالفت سال به سال تنزل کرده است»!

 

بررسی در خصوص اظهار نظر این قاضی

 

بد اخلاقی زنان

 

هیچ زنی حاضر است که در پرونده بایگانی محاکم دادگستری نوشته شود قیمت او به علت ناسازگاری سال به سال تنزل کرده است؟ چقدر ناراحت کننده و موهن است که مردی به محکمه برود و به قاضی بگوید:

 

«جناب قاضی مرا از دست زنم نجات و رهایی بده و در خصوص نفقه و خسارت نیز اندرز بیهوده نده زیرا زنم سالهاست با من سر مخالفت و ناسازگاری دارد و به اندازه یک پول سیاه برایم ارزش ندارد

 

و من از جان و دل و بدون ادعای خسارت او را رها می کنم.»

 

بعضی از مردها نه تنها بدون ادعای خسارت زنشان را طلاق می دهند بلکه مبالغی نیز می پردازند تا از دست زن کج خلق خویش رهایی یابند.

 

در یکی از شماره های اخیر نیویورک ورلد تلگرام نوشته شده که مردی سه نفر اوباش را استخدام کرده است تا زنش را بکشند. وقتی علت این عمل را از او پرسیدند

 

اظهار داشت که به علت کج خلقی و ستیزه جوئی و نق نق دائم زن به این کار مبادرت کرده است.

0/5 ( 0 نظر )

اینها را هم ببینید

خطر کردن

خطر کردن را از کودکتان نگیرید

شما با دلسرد کردن بچه ها از خطر کردن ، از نظر روحی ارضا می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.